کلیه خدمات کنترل و بازرسی کالا

جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶
English
فارسی

آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی

خانه » خدمات » آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی
آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی

آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی :

نمونه برداری از محصولات جهت آزمایش و ارسال به آزمایشگاه و مطابقت آن با استاندارد های مورد نظر و یا تعهدات قبل از حمل و نقل یکی از تخصصی ترین امور کارشناسان و بازرسان ایده کالای تابان می باشد. مشتریان می توانند موارد کنترل و کیفیت و نظارت بر صحت کالاهای سفارش داده شده را  بر اساس قرارداد تنظیم شده، قبل از حمل و نقل با کارشناسان ایده کالای تابان در میان گذاشته تا بازرسین ایده کالای تابان اقدام به نمونه برداری و آزمون و در نهایت بازرسی قبل از حمل (Pre-shipment inspection) نمایند.

 

آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی

آزمایش و تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی

نتیجه آزمایشگاهی به چگونگی و نحوه نمونه برداری توسط بازرسین بستگی دارد تا روشهای آزمون به درستی صورت پذیرد و همچنین اعتبار آزمایشگاهی که آزمون در آن انجام می گیرد حائز اهمیت است. از این رو جهت دست یابی به اطلاعات مطلوب و قابل اعتماد، ایده کالای تابان با در اختیار داشتن بازرسین مجرب این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا نمونه برداری صحیح و قابل اطمینان صورت پذیرد تا تمامی اهداف مورد نظر مشتریان را پوشش دهد.

فرآیند نمونه برداری و آزمون نمونه ها:

  • تعیین استاندارد مربوطه برای هر محصول
  • مقدار / تعداد نمونه ها و در چه اندازه ای تهیه شود .
  • اجرای عملیات نمونه برداری دقیق و مناسب
  • پلمپ و ارسال نمونه ها به محل آماده سازی و نهایتا” آزمایشگاه
  • تعیین نتایج در آزمایشگاههای معتبر داخلی و خارجی
  • نگه داری نمونه ها برای سه ماه، در صورت خطای آزمایشگاهی و آزمایش مجدد

ایده کالای تابان با توجه به داشتن قرار داد همکاری با آزمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا دقیق ترین نتایج آزمایشگاهی در سریعترین زمان ممکن صورت پذیرد.

ایده کالای تابان بدلیل حساسیت بالای این امر با تجربه ترین بازرسین با سالها تجربه کاری در این زمینه را انتخاب نموده است که در تمام گمرکات و بنادر کشور حضور داشته و آماده ارائه خدمات در تمام مدت شبانه روز به مشتریان خود می باشند.

 

 

 

دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده کالای تابان تم می باشد. © طراحی و سئو
})