کلیه خدمات کنترل و بازرسی کالا

جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶
English
فارسی

بازرسی های پیش از حمل

خانه » خدمات » بازرسی های پیش از حمل
بازرسی های پیش از حمل

Pre-shipment inspection

امروزه در تجارتهای بین المللی نیاز به یک ضمانت از کشور صادر کننده ( فروشنده ) به کشور وارد کننده ( خریدار ) احساس می شود. این ضمانت می تواند بازرسی از نظر کیفیت ، کمیت ، بسته بندی و … قبل از حمل و نقل با توجه به شرایط تعیین شده قبلی بین فروشنده و خریدار باشد.

در بازرسی کالا مهمترین وظیفه بازرس ، کنترل کیفی کالا و انطباق آن با مدارک فنی محصول می باشد. جهت این امر بایستی از درخواست مشتری و شرایط تحویل آن کاملا مطلع گردد.درواقع وظیفه اصلی بازرس این است که محصول را طبق الزامات مورد نظر مشتری بررسی کند.

این نوع بازرسی می تواند شامل موارد ذیل باشد.

  • بازرسی کیفی(بازرسی کالا و انطباق با مدارک)
  • بازرسی چشمی(می تواند شامل رنگ هم باشد)
  • بازرسی کمی
  • بازرسی بسته بندی کالا
  • بازرسی حین بارگیری
  • صدور گواهی بازرسی

    بازرسی های پیش از حمل

    بازرسی های پیش از حمل

این نوع بازرسی دارای اهمیت زیادی بوده و به همین جهت ایده کالای تابان کوشیده است از بهترین بازرسین در این بخش استفاده نماید تا ارائه دهنده دقیق ترین و در حین حال سریعترین نتایج باشد. بازرسین ایده کالای تابان می کوشند تا در این زمینه علاوه بر خدمات بازرسی بعنوان یک مشاور رضایت مشتریان خود را در سراسر جهان کسب نماید.

 

شرکت ایده کالای تابان دارای شبکه بازرسی گسترده در تمام نقاط ایران و جهان می باشد و بازرسی های پیش از حمل را برای مشتریان خود به شرح زیر انجام میدهد:

بازرسی پیش از حمل در کشورهای مبدا با توجه به قوانین سازمان استاندارد ایران .
تائید انطباق کالاهای وارداتی با استانداردهای مربوط به سازمان استاندارد ایران .
صدور گواهی انطباق کالا
صدور گواهی به فروشندگان و خریداران از تطابق کالا با سفارشات خرید بوسیله بازرسی های کمی و کیفی و همچنین بررسی مدارک حمل برای کالاهای آماده حمل .

 

ایده کالا تابان متخصص در انجام بازرسی فیزیکی  کالا قبل از حمل و نقل در کشور صادر کننده می باشد. ما با انطباق دقیق محصولات و مدارک جهت تعیین استانداردهای ملی، منطقه ای و بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم.

 


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده کالای تابان تم می باشد. © طراحی و سئو
})