کلیه خدمات کنترل و بازرسی کالا

جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶
English
فارسی

بازرسی خسارت کالا

خانه » خدمات » بازرسی خسارت کالا
بازرسی خسارت کالا

بازرسی خسارت کالا (Damage Survey)

بازرسین ایده کالای تابان بازرسی خسارت وارد شده بر کالا را بعنوان یکی از مهمترین بازرسی ها دانسته و اساسی ترین خدمات خود را در این زمینه برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

بازرسی و پیشگیری از خسارتهای حمل و نقل

بازرسی و پیشگیری از خسارتهای حمل و نقل

بازرسین ایده کالای تابان می کوشند تا در این زمینه علاوه بر خدمات بازرسی بعنوان یک مشاور رضایت مشتریان خود را در سراسر جهان کسب نماید.

به طور کلی حادثه در فرآیند انتقال کالا در هنگام حمل در جاده ها، محوطه های اختصاصی، اسکله ها، درون انبارهای کشتی و خطوط دریایی امری اجتناب ناپذیر است. در هنگام بارگیری، تخلیه، جابجایی و انتقال نادرست در انبارهای کشتی، کالا به دلایل مختلفی مثل بسته بندی و انبارش نامناسب دچار خسارت یا آسیب دیدگی می گردد. که این امر توسط عوامل خارجی مثل سهل انگاری پیمانکارها و عوامل کشتی اتفاق می افتد.

در بسیاری از موارد صدمه های وارد شده برای صاحبین کالا سنگین و پر هزینه خواهد بود. برای تعیین خسارت و تخمین میزان و مقدار آن کارشناسان ایده کالای تابان آماده ارائه خدمات می باشند. گزارش دقیق بازرسی خسارت که شامل دلایل خسارت، شواهدهای لازم، مدارک موجود و عکس های مربوطه می باشد توسط متخصصین به صاحبان کالا ارائه می گردد.

خسارت وارد شده بر کالا عمدتا به تجربه، دقت و هوشیاری شخص بازرسی  بستگی دارد. شرکت ایده کالای تابان با در اختیار داشتن بازرسان مجرب و با سابقه در این امر، اطمینان خاطر مشتریان خود را جلب خواهد نمود.

 


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده کالای تابان تم می باشد. © طراحی و سئو
})